-Stil Danışmanlığı-
Stil danışmanlığı kendi içinde ayrı bölümlere ayrılmaktadır.
-Gardırop Detoksu ve Kombinleme
  Gardırobunuza bir nevi detoks uygulayarak; giymediğiniz giysileri, vücudunuza ve cilt renginize uymayan kıyafetleri, trendi geçmiş giysileri ayırıyoruz. Ve kalan parçalar ile neyi nasıl kombinleriz? Hangi renk hangi renkle tamamlanır? Bunları gösteriyoruz.
-Alışveriş Danışmanlığı
  Birlikte alışverişe çıkarak, gardırobunuzun ihtiyacı doğrultusunda vücut tipi ve cilt renginize, günlük yaşam ve sosyal çevrenize uygun kombinler hazırlıyoruz. Bir de alışveriş arasında kahve keyfine hayır demeyiz tabii 😉
-Özel Bir Gün İçin Hazırlık
  Düğün, mezuniyet, nişan, gala, parti gibi özel günlerde saçtan makyaja, elbiseden aksesuara kadar sizi tepeden tırnağa giydiriyoruz.
-Gelin Koçluğu
  Sizi en güzel gününüzün keyfini çıkarmaya davet ediyoruz. Sizi gelinlik, duvak, aksesuar, saç, makyaj derdine düşürmeden biz vücut tipinize göre gelinliğinizi, evden çıkma elbisenizi, after party elbisenizi ve bunların saç aksesuarından ayakkabınıza kadar tepeden tırnağa kombinlenmesini sağlıyoruz. Eğer düğün öncesi cilt bakımı, kilo verme gibi konularda da yardım almak istiyorsanız bizimle 6 ay önce iletişime geçmelisiniz. Bu döneminizi stresli değil, gülümseyerek hatırlamanızı istiyoruz.
-Hediye Danışmanlığı
  Herhangi bir özel günde karşı tarafa alınacak hediye birçok kişi için zordur. Bu konuda size yardımcı oluyoruz. Özellikle beylerin hayır diyeceğini düşünmüyorum!
-Klip / Reklam / Katalog / Dergi için Styling
  Klip çekimlerinde; konsepte ve oluşturulacak hikayeye göre styling oluşturuyoruz.
  Reklamlarda; ürüne ve anlatılmak istenen hikayeye göre styling yapıyoruz.
  Katalog çekimlerinde ise; markanın imajını yansıtacak kombinler hazırlayarak stüdyo ve konseptli dış çekimler dahil styling oluşturuyoruz.
-Stil Danışmanlığı
  Stil danışmanlığı ise; gardırop detoksu ve kombinleme, alışveriş danışmanlığı, özel bir gün için hazırlık gibi başlıkların hepsini kapsamaktadır. Sizin ihtiyacınız doğrultusunda iş stiliniz, hafta sonu stiliniz gibi her konuda danışmanlık veriyoruz. Yani ne zaman, nerde, ne giyeceğiniz konusunda her zaman bir telefon kadar uzağınızdayız!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *